Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

PREDANÉ - RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM V OBCI LIPOVÁ

Mestská časť: Mlynský Sek
Obec: Lipová
Okres: Nové Zámky
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
107 000 €

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ.

 

Ponúkame na predaj rodinný dom v dobrom technickom stave v obci Lipová, ktorá je vzdialená 17 km od okresného mesta Nové Zámky a 23 km od krajského mesta Nitra.

Dom s celkovou úžitkovou plochou 115 m2 (z toho 25 m2 sú pivničné priestory) má valbovú škridlovú strechu, ako stavebný materiál boli použité pórobetónové tvárnice a pálená tehla. Podlahy v dvoch izbách sú drevené parkety, v jednej izbe je drevená palubovka, v kuchyni je betónová podlaha s krytinou z PVC, v ostatných priestoroch je dlažba. Dom má betónový veniec a je v pôvodnom dobrom technickom stave.

Dispozične je riešený chodbou, tromi izbami (jedna izba je priechodná), kuchyňou, špajzou, kúpeľňou, samostatnou toaletou, kde sa nachádza drevené schodisko na povalu. V pivnici je chodba a dve miestnosti. Dom je napojený na všetky dostupné inžinierske siete (elektrina, plyn, voda, kanalizácia). Kúrenie je ústredné - plynové, ohrev vody je riešený elektrickým bojlerom. V dome je funkčný komín, to umožňuje osadiť krbové kachle na tuhé palivo a tým výrazne znížiť režijné náklady.

Na peknom rovinatom pozemku o výmere 1638 m2 sa nachádza drobná hospodárska stavba, kopaná pivnica, trávnik a okrasné dreviny. Zadná časť pozemku (záhrada) sa využíva na pestovanie zeleniny. Na predmetných nehnuteľnostiach neviaznu žiadne ťarchy ani vecné bremená.

Ak hľadáte rodinný dom v dobrom technickom stave s veľkým pozemkom v tichej a kľudnej lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

OK-REALITY
Váš kľúč k lepšiemu bývaniu

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
115 m2
Plocha pozemku:
1638 m2
Počet izieb:
3
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
25 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti